Adres

Master Fennemaskoalle
Reidfjild 4
9255 JV Tytsjerk
0511-431675
 
Directeur: Astrid Landman  
06-20006238 (dagelijks bereikbaar)
a.landman@opo-furore.nl                                                                                                                                                                                                   

 

 

Team Master Fennemaskoalle

Jacoba Hiemstra - Intern Begeleider (IB'er)
j.hiemstra@opo-furore.nl
Geke Hogenbirk - Leerkracht groep 1/2
g.hogenbirk@opo-furore.nl
Fokelina Machiela - Leerkracht groep 3/6
f.machiela@opo-furore.nl
Fred Kok - Leerkracht groep 4/5
f.kok@opo-furore.nl
Marleen Stelma - Leerkracht groep 7/8
m.stelma@opo-furore.nl
Anneke Schilstra - Leerkracht groep 1/2 en Plusklas
a.schilstra@opo-furore.nl
Gina van der Meer - Leerkracht groep 6 en 4/5
g.vandermeer@opo-furore.nl
Lieuwe van der Veen - Conciërge 

Astrid Landman - Directrice
a.landman@opo-furore.nl

 

Schooltijden '17-'18

Maandag
Gr.1 t/m 8

08:30 - 14:00
Dinsdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00

Woensdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00
Donderdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00
Vrijdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00

 

Adres

Master Fennemaskoalle
Reidfjild 4
9255 JV Tytsjerk
0511-431675
 
Directeur: Astrid Landman  
06-20006238 (dagelijks bereikbaar)
a.landman@opo-furore.nl                                                                                                                                                                                                   

 

 

 

Schooltijden '17-'18

Maandag
Gr.1 t/m 8

08:30 - 14:00
Dinsdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00

Woensdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00
Donderdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00
Vrijdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00

 

Adres

Master Fennemaskoalle
Reidfjild 4
9255 JV Tytsjerk
0511-431675
 
Directeur: Astrid Landman  
06-20006238 (dagelijks bereikbaar)
a.landman@opo-furore.nl                                                                                                                                                                                                   

 

 

 

Schooltijden '17-'18

Maandag
Gr.1 t/m 8

08:30 - 14:00
Dinsdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00

Woensdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00
Donderdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00
Vrijdag
Gr. 1 t/m 8

08:30 - 14:00